Marketing mobilny

Aplikacje mobilne to szerokie pole do działań marketingowych, firmy i specjaliści od reklamy i sprzedaży potrafią skutecznie wykorzystać aplikacje oferowane przez branżę mobilnych aplikacji, aby powiększać swoją sprzedaż.

Zamów usługi przez telefon

Aplikacje umożliwiające zamówienie taksówki, pizzy czy umówienie wizyty u dentysty, a wszystko możliwe dzięki kilku kliknięciom o każdej porze dnia i nocy, bez zbędnych formalności, w wygodnym dla użytkownika miejscu. Wszystkie te cechy sprawiają, że firmy korzystające z tego typu rozwiązań odnotowują wzrost zainteresowania swoimi usługami.

Kupuj i sprzedawaj mobilnie

W dzisiejszych czasach największe sklepy online posiadają również własne aplikacje mobilne umożliwiające dokonanie zakupów przez telefon. Dlatego też możemy skorzystać z Allegro czy Grupona via telefon. Mało tego mobilne korzystanie z niektórych serwisów pociąga za sobą dodatkowe premie i rabaty.

Usługi bankowe przez telefon

Kolejna grupa aplikacji, które daje nam Windows 10 Mobile, ale również inne systemy operacyjne. Chcąc sprawdzić konto, zrobić przelew czy skorzystać z innej usługi oferowanej przez bank, bez konieczności gorączkowych poszukiwać komputera z internetem czy odwiedzania placówki banku, możemy zrobić to z poziomu telefonu komórkowego.