Kto może skorzystać z filmowania z powietrza?

Kto może skorzystać z filmowania z powietrza?

Bardzo duże zastosowanie w wielu różnych przypadkach może mieć filmowanie z powietrza. To ciekawa usługa, która jednak wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym przede wszystkim nowoczesnych dronów. W taki sprzęt wyposażona jest flydron.pl oraz wiele innych podobnych firm świadczących tego rodzaju usługi na rynku.

Filmowanie z powietrza pozwala przede wszystkim na kręcenie bardzo ciekawych, efektownych filmów i wykonywanie zdjęć takich, jakie jeszcze kilka lat temu nie były możliwe. Dzięki temu wszelkie relacje z różnych wydarzeń mogą być o wiele ciekawsze.

Z usługi filmowania z powietrza korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Usługa ta może mieć zastosowanie w wielu przypadkach. Wystarczy tu wspomnieć o relacjach ze ślubu, wesela, różnych uroczystości rodzinnych.

Filmowanie przy pomocy dronów sprawdza się także w przypadku imprez plenerowych, różnego rodzaju targów, a także w trakcie kręcenie spotów reklamowych i podobnych materiałów. Filmowanie z powietrza wiąże się także z pewnymi kosztami, które zależą od rodzaju pakietu.

Rodzaj pakietu Przykładowa cena
15 minut nagrania, 1 h na planie, kilkanaście zdjęć – MINI ok. 500 zł
60 minut nagrania, 4 h na planie, ok. 100 zdjęć – STANDARD ok. 1000 zł
120 minut nagrania, 8 h na planie, ok. 200 zdjęć – PREMIUM ok. 1500 zł

 

Comments are closed.